511 Tööpakkumist | 31 Tööotsijat | 137 Ettevõtet

Uut moodi tööportaal

 

Iganenud tööportaalid kulutavad tööotsijate ja tööandjate aega ning raha

Täna on Eestis mõned suuremad ja hulk väiksemaid tööportaale, kus käib tihe sagimine, sest tööjõupuudus on seni aktuaalne teema. Ettevõtjale pole tööjõu otsimine sugugi mitte madalate kuludega. Tasud ettevõtetele erinevates keskkondades kuulutamise eest on üsnagi kõrged ning väiksemate ettevõtete eelarved seda tihti ei võimalda. Tööandja võimalused töötaja leidmiseks olenevad suuresti ka sellest, kui hästi valitud portaal koos loodud töökuulutusega suudab muljet avaldada tööotsijale ja kui efektiivselt tema pilku püüda. Sama kehtib ka töökuulutuste ja CV-de kohta. Keskmiselt osaleb suuremates tööportaalides konkursil ühele töökohale u 30 tööotsijat. Teha valik sarnaste CV-de hulgas, kus kõikidel kandidaatidel on sarnased kvalitatiivsed ning hariduslikud näitajad, on üsna keeruline.

 

Curriculum Vitae ehk CV formaat ei võimalda oma formaadinõuete tõttu suurt enesereklaami teha

Lisavõimalusena saab enda paremate omaduste välja toomiseks kirjutada motivatsioonikirja. Kui paljud tööotsijad seda teevad? SinuCV tööportaalis töökuulutust või elulookirjeldust luues oled ise disainer ning ka oma oskuste turundaja!  Seni igavaid elulookirjeldusi lugenud tööandjad või lõputult ühesuguseid tööpakkumisi lugenud tööotsijad on meie loodud kuulutuse nägemisel kindlasti meeldivalt ja positiivselt üllatunud.

 

Tööpakkumise nõuded
Ettevõtte teenused
Ettevõtte päis

 

SinuCV aitab tööotsijal luua sellise elulookirjelduse, kus iga inimene saab ise enda paremaid ja tugevamaid omadusi promoda. See on miski, mis jääb standardse elulookirjelduse puhul vajaka.
Motivatsioonikirja kirjutamine ei ole sugugi lihtne igaühele. Samuti võtab see ka omajagu aega, Teie väärtuslikku aega. Me aitame kulutada vähem aega esmamulje loomiseks ning võimaldame tööandjal kogu elulookirjelduses väljatoodud infot paremini hoomata.

On ettevõtteid, kus kaadrivoolavus on suur ning tööotsingutega tegeletakse aktiivselt pea kogu aasta jooksul. Esiteks on kuulutamine kulukas – tee või tina – põhjendamatult kulukas.
SinuCV usub, et kogu tööotsimise protsessi tuleb kaasajastada. Keskmise suurusega ettevõte kulutab tööjõu otsimisele aastas keskmiselt kahe kuu miinimumpalga. SinuCV usub, et see raha võiks sama hästi minna palgalisaks töötasule, mida otsitavale ametikohale kandideerinud tööotsijale pakutakse. See võimaldaks investeerida ka rohkem ettevõttesse, kaasajastades töö- ning turvaseadmeid või panustades tööliste koolitustesse, mis on samuti oluline investeering.

 

SinuCV on loonud mudeli, millel on potentsiaal säästa raha ettevõtjale ning luua parem CV tööotsijale

SinuCV tegeleb aktiivselt turundusega, tuues järjest enam inimesi ning ettevõtteid meie uut ning innovatiivset tööportaali kasutama. Kui me toome teieni kuldsed töökäed, pealegi tasuta, siis milleks maksta tööportaalidele märkimisväärseid summasid seal kuulutamise eest? Kui SinuCV lahendus on tasuta, samas pakkudes palju rohkemat, siis milleks sellised kulutused tööjõuotsinguil?

Me anname võimaluse oma kuulutus teiste seas esile tõsta. Loo meil konto ettevõtjana või tööotsijana ning me säästame Teile aega ja raha. Lisaks saate ise ka kuulutuse lisamise järel veenduda, et SinuCV on muljetavaldavalt lihtne ja mugav.

Kuulutage tasuta SinuCV uues ja innovatiivses tööportaalis!

« »

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Copyright © 2023 SinuCV | Kasutustingimused | Privaatsuspoliitika | Meist