511 Tööpakkumist | 30 Tööotsijat | 137 Ettevõtet

Tule ja loo omale edukas CV!

 

Vana ja kindel ei pruugi alati parim valik olla

Tööturul tekkivate tõusude ja mõõnade üle kontrolli meil pole.  Veebimaailmas kehtivad samad tõed – miski ei kesta igavesti. Vanad klassikalised tööportaalid on praegusel eksisteerival kujul tööotsijale statistika kohaselt liiga ametlikud ning raskestikasutatavad tavakasutajale.

Vaikselt, kuid kindlalt hakkavad ka tööportaalide kliendid voolama sotsiaalmeedia platvormidesse, kus töökuulutuse lisamiseks peab kulutama kindlasti vähem aega ning see on ka lihtsam.

Aeg on aga määravaks teguriks sinu värbamisprotsessis ka sinu tulevasel tööandjal. Oskamatult ning segaselt koostatud elulookirjelduse sisu võib jätta teie CV lauanurgale vedelema ka võrratute oskuste ja kullast kätepaari korral!

 

SinuCV võidab aega nii sulle kui ka tööpakkujale

Me edastame oma lahenduse abil visuaalselt ning tekstiliselt sinu parimad omadused. Meie lahendus pakub sinucv.ee keskkonna kasutajale kompaktse ülevaate sinu karjäärist ning parimatest saavutustest.

Oluline on, et mulje sinust ja su tööst või teenusest, mida pakud, oleks üheselt arusaadav ning meeldejääv ning elulookirjeldus oleks moodsa disainikeelega.
Miks me nii arvame?

Sest me teame, et me saame paremini!
Meie kaasajastasime tööotsimise ning selleks lõime me sinucv.ee – sinu töökas abimees mulje jätmises su uutel saavutustel eneseteostamise vallas!

Testperioodil kinnitasid rakenduse katsekandideerijad, et elulookirjeldus pole varem nii huvitav välja näinud ning selle bürokraatlik ja ametlik must-valge kuvand ei anna sellist positiivset emotsiooni nagu sinucv.ee tööka kollektiivi lahendus.

Nüüdsest oled ise oma CV disainer ja ise kujundad oma tulevikku.

SinuCV on uus portaal unistuste saavutamiseks.

 

« »

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Copyright © 2023 SinuCV | Kasutustingimused | Privaatsuspoliitika | Meist