511 Tööpakkumist | 30 Tööotsijat | 137 Ettevõtet

Abi

Kuidas luua kontot?

Konto loomine SinuCV-s on imelihtne. Iga lehe paremal pool päises on link “Loo konto”. Sinna klikkides viiakse Sind konto loomise lehele. Kõige kiiremini saab konto luua sotsiaalmeedia kontoga, näiteks facebooki, twitteri, google või linkedin kontoga, tuleb valida sobiv ja kinnitada õigused konto loomiseks.

On olemas ka klassikaline konto loomise vorm mis küsib Sinult ainult kasutajanime, e-maili ja parooli. Peale nende väljade täitmist ongi konto loodud!

Kuidas lisada tööotsija profiili ehk CVd?

CV lisamiseks ehk tööotsija profiili loomiseks tuleb esmalt sisse logida ning siis klikkida menüü paremal ääres olevat olevat nuppu “Lisa uus”, seejärel ilmuvad kolm varianti millest üks on “Lisa tööotsija”, see ongi õige. Seda varianti ei kuvata kui tööotsija profiil on juba varem loodud, siis saab seda muuta enda profiili lehel.

Profiili loomise lehel kuvatakse ülevalt alla erinevad sektsioonid tähtsuse järjekorras. Kõige alguses põhiinfo ja lühike enesekirjeldus. Kindlasti soovitame lisada ka profiilipildi ja enda profiili päisepildi mis aitavad profiilil eristuda ja muudavad selle kindlasti ka pilkupüüdvamaks.

Oskused sektsioonis saab eraldi välja tuua enda spetsiifilisi oskuseid. Näiteks veebidisainer saab lisada “Logo joonistamine” ja valida taseme 100% skaalal, vastavalt sellele kui vilunuks ta ennast peab.

Tagasiside sektsioonis võib välja tuua kolleegide või ülemuste arvamusi ja kommentaare enda ja tehtud tööde kohta. Töötasu osas tuleb ära märkida enda minimaalne palgasoov ja samuti sobivad töösuhte tüübid.

Portfoolio on hea koht enda tehtud tööde näitamiseks. Näiteks ehitaja saab lisada pilte enda tehtud objektidest, kunstnik tehtud teostest.

Kõige lõpus tuleb kindlasti täita ka kontaktandmed, muidu ei saa keegi Sinuga ühendust võtta!

Kuidas lisada tööpakkumist?

Tööpakkumise loomiseks tuleb esmalt sisse logida ning siis klikkida menüü paremal ääres olevat olevat nuppu “Lisa uus”, seejärel ilmuvad kolm varianti millest üks on “Lisa tööpakkumine”, see ongi õige. Varem lisatud tööpakkumisi saab muuta enda profiili lehel.

Tööpakkumise loomise lehel kuvatakse ülevalt alla erinevad sektsioonid tähtsuse järjekorras. Kõige alguses põhiinfo ja lühike kirjeldus. Kindlasti soovitame lisada ka päisepildi mis aitab pakkumisel eristuda ja muudab selle kindlasti ka pilkupüüdvamaks.

Nõutud oskuste sektsioonis saab eraldi välja tuua selle töö jaoks vajaminevaid spetsiifilisi oskusi. Näiteks disaineri tööpakkumisele saab lisada “Logo joonistamine” ja valida soovitud taseme 100% skaalal, vastavalt sellele kui vilunud peaks otsitav disainer olema logode joonistamises.

Töötasu osas tuleb ära märkida pakutav minimaalne töötasu ja samuti sobivad töösuhte tüübid.

Lisaväärtuste all saab tuua välja kõik hüved lisaks töötasule, mida töötajale antud ametikohal pakutakse.

Kõige lõpus tuleb kindlasti täita ka kontaktandmed, muidu ei saa keegi Sinuga ühendust võtta!

Kuidas lisada ettevõtet?

Tööpakkumise loomiseks tuleb esmalt sisse logida ning siis klikkida menüü paremal ääres olevat olevat nuppu “Lisa uus”, seejärel ilmuvad kolm varianti millest üks on “Lisa ettevõte”, see ongi õige. Varem lisatud ettevõtteid saab muuta enda profiili lehel.

Ettevõtte loomise lehel kuvatakse ülevalt alla erinevad sektsioonid tähtsuse järjekorras. Kõige alguses põhiinfo ja lühike kirjeldus. Kindlasti soovitame lisada ka ettevõtte logo ning päisepildi mis aitab pakkumisel eristuda ja muudab selle kindlasti ka pilkupüüdvamaks.

Teenuste sektsioonis saab tuua välja kõik ettevõtte pakutavad teenused ja anda ülevaate ettevõtte tegevusalast. See tuleb kasuks nii töötajate leidmisel kui ka potensiaalsetele klientidele kes võivad ettevõtte lehele sattuda.

Klientide alla võib lisada enda enimtuntuid ja suuremaid kliente usalduse tekitamiseks. Tagasiside all on hea kuvada klientide ütlusi teenuste ja ettevõtte kohta.

Kõige lõpus tuleb kindlasti täita ka kontaktandmed, muidu ei saa keegi Sinuga ühendust võtta!

Kuidas otsida tööpakkumisi?

Tööpakkumisi saab otsida kas kiirotsinguga avalehelt või täpsema otsinguga tööpakkumiste lehel. Tööpakkumiste lehel saab täpsustada töövaldkonna, kogemusastme, töö kohaoleku tüübi mis täpsustab kohaoleku vajaduse, nõutud töökogemuse pikkuse ja asukoha. Samuti saab otsida ka vabas vormis otsingusõnaga. Kui tulemusi ei leita ning otsing on läinud liiga täpseks, saab kõik täpsustused alati nullida paremal oleva nupuga “Lähtesta täpsustused”.

Kuidas otsida tööotsijaid?

Tööotsijaid ja nende CV-sid saab otsida kas kiirotsinguga avalehelt või täpsema otsinguga tööotsijate lehel. Tööotsijate lehel saab täpsustada kogemusastme, soovitud töötasu minimaalse ja maksimaalse väärtuse ning asukoha. Samuti saab otsida ka vabas vormis otsingusõnaga. Kui tulemusi ei leita ning otsing on läinud liiga täpseks, saab kõik täpsustused alati nullida paremal oleva nupuga “Lähtesta täpsustused”.

Kuidas otsida ettevõtteid?

Ettevõtteid saab otsida kas kiirotsinguga avalehelt või täpsema otsinguga ettevõtete lehel. Ettevõtete lehel saab täpsustada valdkonna, meeskonna suuruse ning asukoha. Samuti saab otsida ka vabas vormis otsingusõnaga ja otsida ka ainult tööpakkumistega ettevõtteid. Kui tulemusi ei leita ning otsing on läinud liiga täpseks, saab kõik täpsustused alati nullida paremal oleva nupuga “Lähtesta täpsustused”.

Copyright © 2023 SinuCV | Kasutustingimused | Privaatsuspoliitika | Meist