511 Tööpakkumist | 30 Tööotsijat | 137 Ettevõtet

Kandideerisid tööle, aga said eitava vastuse?

Leidsid ideaalse tööpakkumise vägevas ettevõttes koos vinge meeskonnaga? Kandideerisid, kirjutasid motivatsioonikirja, tegid läbi vestluse ja andsid endast kõik, et just Sinu proovitöö oleks parim, kuid Sa ei osutunud siiski väljavalituks? Eitav vastus ei ole maailma lõpp!

Me vist kõik oleme vähemalt korra elus sellise pettumuse osaliseks langenud. Motivatsioon on kadunud, aga siiski tahaks kuulda tagasisidet, miks juhtkond just sellise otsuse tegi. Kuidas siis ikkagi edasi toimetada, et järgmisel korral oleks vastus positiivne?

Uuri tagasisidet. Vasta personalijuhile või värbajale viisaka kirjaga ning täna teda võimaluse ja aja pühendamise eest. Selleks, et vältida tulevikus eitavaid vastuseid töömaastikul uuri, millised omadused kandideerimisel nõrgaks jäid ja mille kallal Sa peaksid tulevikus veel vaeva nägema. Ole mõistev ja professionaalne. Tänu tagasisidele tead Sa juba järgmine kord tööle kandideerides, kuidas teisiti käituda ning millised nõrkused vajavad lihvimist.

Ole uutele pakkumistele avatud! Maini ära, et praegune negatiivne vastus ei mõjuta Sinu sihikindlust antud ettevõttesse tööle saada ja palu, et Sinu saadetud CV alles jäetakse tuleviku tarbeks. Ootamatusi ja uusi võimalusi tuleb pidevalt ette ning järgmise töökoha samas ettevõttes võid saada just Sina! Külasta ka järjepidevalt erinevaid tööportaale ning ole avatud ka teistele pakkumistele.

Jää viisakaks! Selleks, et oma mainet tööturul mitte kahjustada, mõtle enne hoolikalt läbi, mida ja kuidas Sa ettevõttele kirjutad. Katsu kõrvale jätta esmased negatiivsed emotsioonid ja rahune. Kirja võid ka kirjutada alles homme või ülehomme. Endast meeldiva ja püüdliku mulje jätmine võib avada Sulle töömaastikul järgmise ukse, sest võimalik, et Sind soovitatakse edasi ning just nii võid saada koha oma unistuste tööle. Tänane eitav vastus ei tohiks Sind takistada edasi püüdlemast.

Ära kaota motivatsiooni uue töökoha leidmisel, kui said ettevõttest eitava vastuse. See võib olla just Sinu uus võimalus leida midagi veel paremat! Tänu tagasisidele tead, mida järgmine kord teisiti või paremini teha ning nüüd oled Sa ju juba lausa kogemuse võrra rikkam!

« »

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Copyright © 2023 SinuCV | Kasutustingimused | Privaatsuspoliitika | Meist