511 Tööpakkumist | 31 Tööotsijat | 137 Ettevõtet

3 julgustavat mõtet, kuidas teha karjääris kannapööre

Kas oled kunagi mõelnud, et tahad tööalaselt hoopis midagi muud teha, aga ei leia seda julgust, et töökohta vahetada või uuesti õppima minna? See võib alguses tunduda võimatu, kui puuduvad vastavad teadmised, oskused ja kogemused. Tänapäeval on õnneks kõik võimalik. Selleks, et teha karjääris kannapööre, sea endale kindel siht ning koosta tegevusplaan, et oma unistust ellu viia ning leida omale täielikku rahulolu pakkuv töökoht.

Ära karda minna uuesti õppima!

Sa ei ole kunagi liiga vana, et midagi uut õppida või omandada. Selleks, et teha karjääris kannapööre, tuleks omandada uuele tööle asumiseks vajaminevad sertifikaadid või kraadid. Kui oled leidnud omale uue suuna, siis hakka tegutsema! Tänapäeval saab õppida ka töö kõrvalt, valida saad ise, milline võimalus Sulle kõige paremini sobib- avatud taseme õpe, osakoormusega õpe või kaugõpe. Kui oled juba töötu, siis kasuta võimalust ja võta vastu töötukassa koolitused, mis just Sulle sobivad ning hakka kohe praktiseerima.

Ole aktiivne soovitud valdkonna üritustel ja koolitustel

Selleks, et teha oma karjääris kannapööre, vali välja vastava valdkonna koolitused ja üritused ning osale nendel aktiivselt. Tänapäeval on võimalik Sulle meelepäraseid ja praktilisi koolitusi läbida ka kodust lahkumata. Võimalusel siiski soovitame silmast-silma uusi kontakte luua, sest see tekitab rohkem usaldust ja on väärtuslikum kui läbi Interneti suhtlemine.

Vaata üle oma tutvusringkond

Kindlasti on Sul palju tuttavaid, kes omavad ettevõtteid või töötavad suuremates korporatsioonides, kuhu aeg-ajalt otsitakse töötajaid. See võib olla just Sinu võimalus, sest soovitaja ametikohale on just Sinu tuttav, sõber või pereliige, kes vastavas ettevõttes töötab. Oluline on suhelda oma tuttavatega ning rääkida ideest teha karjääris kannapööre. Järgmisel hetkel võib juba tulla Sinu unistuste tööpakkumine!

Tänapäeval on palju erinevaid võimalusi karjääris kannapöörde tegemiseks. Ole enesekindel, julge, usu endasse ja kõik on võimalik! Maailmal on Sulle nii palju pakkuda. Vabane sellisest tööelust, mis ei paku sulle enam rahuldust ning leia enda tee ja tööta selle nimel.

« »

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Copyright © 2023 SinuCV | Kasutustingimused | Privaatsuspoliitika | Meist