511 Tööpakkumist | 31 Tööotsijat | 136 Ettevõtet

INGLISE KEELE ÕPETAJA PÕHIKOOLIS JA GÜMNAASIUMIS

Tallinna Tehnikagümnaasium Tallinn

Tööülesanded

  • töö põhikooli ja/või gümnaasiumi osas
  • ainealane arendustöö
  • õpilaste loovtööde juhendamine
  • klassijuhatamine

Nõudmised kandidaadile

  • vastavus kvalifikatsiooninõuetele
  • tahet ja soovi õpilastega töötada
  • energilisus, soov luua ja olla innovaatiline
  • IT alased oskused

Kasuks tuleb

  • eelnev töökogemus

Omalt poolt pakume

  • meeldivat kollektiivi
  • võimalust areneda
  • töötada meeskonnas

Lisainformatsioon

  • Kandidaadil esitada: 1. avaldus 2. CV 3. motivatsioonikiri 4. haridusttõendavad dokumendid Dokumendid esitada aadressil: Sõpruse pst.187 13415 Tallinn või e-maili teel: ttg@ttg.edu.ee märgusõna “KONKURSS”

Tööle asumise aeg  24.08.2018

ID #4384 Asukoht Tallinn Valdkond Haridus / Teadus Töö tüüp Täiskohaga Positsioon INGLISE KEELE ÕPETAJA PÕHIKOOLIS JA GÜMNAASIUMIS Karjääri tase Kogenud Kohalolek Asukohapõhine Kuulutus aegub: 02/11/2018

Nõutud oskused

Need oskused on selleks tööks vajalikud.

Suhtlemine Organiseeritus Pühendumine
1 Keel
Eesti Keel
Arusaamine
Kõne
Kirjutamine

Ettevõtte info

Lühiülevaade ettevõttest

Tallinna Tehnikagümnaasium

Asutatud 50+ Inimest 3 Tööpakkumist

Kontaktivorm

Saada kiri

    Kontaktandmed

    Tallinna Tehnikagümnaasium 6520298 ttg@ttg.edu.ee