511 Jobs | 31 Resumes | 136 Companies

Juurdelõikaja

DELUX PRODUCTION OÜ Viljandi

Tööülesanded

Juurdelõikusmasinaga kangast voodidetailide lõikamine.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Valmidus meeskonnatööks, täpsus, paindlikkus, kohusetundlikkus. Kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisettevõttes

Omalt poolt pakume

Spordi- ja sõidukompensatsiooni, väljaõpet kohapeal, kaasaegseid töötingimusi, toredaid
ühisüritusi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Viljandi maakond, Viljandi linn, Raua tn 5
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töö on kahes vahetuses.
Vahetustega töö
Jah
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Nii pea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
31.05.2018
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Kadi September, telefon: 4354279, e-mail: delux@delux.ee
Kandideerimiskeskkonna link
ID #4660 Location Viljandi Industry Human resources Type Full time Role Juurdelõikaja Career Level Experienced Presence Office Expire Date 15/11/2018

Required Skills

Here’s an overview qualifications you need for this job.

Communication Organizational Job Related
1 Language
Eesti Keel
Understanding
Speaking
Writing

Company Information

A Brief Overview of the Company which posted this job offer

DELUX PRODUCTION OÜ

Est. In 50+ People 5 Jobs

Contact us

Send an e-mail

    Contact Details

    DELUX PRODUCTION OÜ 4354279 delux@delux.ee