511 Jobs | 31 Resumes | 136 Companies

Õmbleja

DELUX PRODUCTION OÜ Viljandi

Tööülesanded

Kohusetundlik töösse suhtumine, täpsus. Kasuks tuleb eelnev õmblustöö kogemus.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
eesti keel – nõutud B1 – keskmine B1 – keskmine
Muud nõuded
Kohusetundlik töösse suhtumine, täpsus. Kasuks tuleb eelnev õmblustöö kogemus

Omalt poolt pakume

Spordi- ja sõidukompensatsiooni, kaasaegseid töötingimusi, toredaid ühisüritusi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Viljandi maakond, Viljandi linn, Raua tn 5
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töö on ühes vahetuses.
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Nii pea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
31.05.2018
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Kadi September, telefon: 4354279, e-mail: delux@delux.ee
Kandideerimiskeskkonna link
ID #4656 Location Viljandi Industry Human resources Type Full time Role Õmbleja Career Level Experienced Presence Office Expire Date 15/11/2018

Required Skills

Here’s an overview qualifications you need for this job.

Communication Organizational Job Related
1 Language
Eesti Keel
Understanding
Speaking
Writing

Company Information

A Brief Overview of the Company which posted this job offer

DELUX PRODUCTION OÜ

Est. In 50+ People 5 Jobs

Contact us

Send an e-mail