511 Jobs | 31 Resumes | 136 Companies

Klienditeenindaja Stradivariuse kauplus

APRANGA ESTONIA OÜ Tallinn

Tööülesanded

Töö riidepoes.

Nõuded kandidaadile

Muud nõuded
Sinult ootame energilisust ja initsiatiivikust tööülesannete täitmisel ning oskust töötada meeskonnas

Omalt poolt pakume

Dünaamilist töökeskkonda ja motiveerivat meeskonda. Võimalust arenenda pidevalt kasvavas ettevõttes, värskete moetrendide keskel.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg, Osaline tööaeg
Vahetustega töö
Jah
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Nii pea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
03.06.2018
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Liis Toomsalu, Värbamisspetsialist, telefon: +372 5334 1193, e-mail: l.toomsalu@apranga.ee
Kandideerimiskeskkonna link
ID #4653 Location Tallinn Industry Human resources Type Full time Role Klienditeenindaja Stradivariuse kauplus Career Level Experienced Presence Office Expire Date 15/11/2018

Required Skills

Here’s an overview qualifications you need for this job.

Communication Organizational Job Related
1 Language
Eesti Keel
Understanding
Speaking
Writing

Company Information

A Brief Overview of the Company which posted this job offer

APRANGA ESTONIA OÜ

Est. In 50 People 3 Jobs

Contact us

Send an e-mail