511 Jobs | 31 Resumes | 137 Companies

Nõudepesija

Veski Kõrts OÜ Tallinn

Tööülesanded

Köögi ja saali nõude pesemine ning töökoha korrashoid.

Omalt poolt pakume

Stabiilset töökohta ja kindlat sissetulekut.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki tn 11a
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
700-760 EUR
Tööaeg
Täistööaeg
Töötamine toimub vahetustes. Pikk ja lühike nädal ning 8.00st 20.00ni
Vahetustega töö
Jah
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Nii pea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
27.05.2018
Kontakt
Tõnu Kukk, Juhatuse liige, telefon: 5088653, e-mail: info@veskikorts.ee
ID #4641 Location Tallinn Industry Service industry Type Full time Role Nõudepesija Career Level Experienced Presence Office Expire Date 15/11/2018

Required Skills

Here’s an overview qualifications you need for this job.

Communication Organizational Job Related
1 Language
Eesti Keel
Understanding
Speaking
Writing

Salary & Benefits

Here’s what you get.

Full time 760€ /Month
Benefits

Company Information

A Brief Overview of the Company which posted this job offer

Veski Kõrts OÜ

Est. In 10 People 2 Jobs

Contact us

Send an e-mail

    Contact Details

    Veski Kõrts OÜ 5088653 www.veskikorts.ee/ info@veskikorts.ee