511 Jobs | 31 Resumes | 137 Companies

Klienditeenindaja Pärnu SOL pesumajas

SOL Baltics OÜ Pärnu

Tööülesanded

Otsime oma kollektiivi aktiivset ja rõõmsameelset klienditeenindajat. Tööülesanded: klientide teenindamine kassas, pesu vastuvõtt ja väljastamine, puhta pesu komplekteerimine, igapäevane pesumaja korrashoid.

Omalt poolt pakume

Paindlik tööaeg (E-R 8.00-19.30 ja L 9.00-17.30),
töötamine graafiku alusel osalise tööajaga, kindlat tööd ja tähtajatut töölepingut, rõõmsameelset kollektiivi ja töökeskkonda, erialast väljaõpet, kvaliteetseid ja mugavaid tööriideid.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Pärnu maakond, Pärnu linn
Vabade töökohtade arv
2
Vahetustega töö
Jah

Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Nii pea kui võimalik

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
28.05.2018
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Katre Schmidt, värbamisspetsialist, telefon: 6747399, e-mail: katre@sol.ee
ID #4619 Location Pärnu Industry Human resources Type Part time Role Klienditeenindaja Pärnu SOL pesumajas Career Level Experienced Presence Office Expire Date 14/11/2018

Required Skills

Here’s an overview qualifications you need for this job.

Communication Organizational Job Related
1 Language
Eesti Keel
Understanding
Speaking
Writing

Company Information

A Brief Overview of the Company which posted this job offer

SOL Baltics OÜ

Est. In 50+ People 10 Jobs

Contact us

Send an e-mail

    Contact Details

    SOL Baltics OÜ 6747399 katre@sol.ee